Her gün bir fark yaratmak için yola çıktık...

Olly Tekstil olarak 2015 yılında kurmuş olduğumuz, Adana Üretim, Güneşli ihracat Showroom ve İdari Ofisi ile Türk ekonomisinin temel dayanaklarından olan tekstil sektöründe, her yeni gün gelişime odaklandık, efektif ve kaliteli üretim anlayışı ile açık bir politikayı kendimize kural edindik. Dünya çapında moda trendlerini takip ederek, müşterilerimize farklı desen ve karışımlar ile gruplarında öneriler sunabiliyoruz.

Her yeni güne heyecanla başlamamızın sebeplerinden biri de alanımızdaki tüm trendleri takip ediyor olmamız ve konumuza hakim olmamızdır. Yurt içi ve yurt dışındaki fuarları ziyaret eden geniş koleksiyon ekibimiz müşterilerimizin isteklerini birebir karşılayabiliyor.

Olly Tekstil kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Firmamız tüm faaliyetlerini iç ve dış piyasalarda istikrarlı bir şekilde büyüterek sürdürmektedir. Kaliteli ürün, ürün devamlılığı ve zamanında teslimat şirketin ana hedefi olarak belirlenmiştir. Ayrıca her geçen gün ihracat yapılan ülkelere yenilerini ekleyerek mevcut yabancı müşteri portföyünü genişleterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Olly Tekstil, geniş ürün yelpazesi ve renk koleksiyonu ile tüm siz değerli müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

Arge odaklı bir altyapı ile stratejiler belirleyerek, yeni desen ve kaliteler geliştiren ve sürekli en yeniyi hedefleyen Olly Tekstil, emin adımlarla, her gün yepyeni bir motivasyonla, profesyonel kadromuzla yolumuza devam ediyoruz.

Olly Tekstil, olarak çok daha büyük hedeflerimiz var... Kalitemizin farkında olarak, sürekli yenilikleri takip ederek hâli hazırda bulunduğumuz pazarda sektörün en önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz.

En son teknolojik gelişmeleri takip etmek, kullanmak ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hareket ediyor, müşterilerimizin memnuniyetini kesinlikle en üst düzeyde karşılamak için çalışıyoruz.

Gelişimin sürekliliği için yapılan yatırımları bir maliyet olarak kabul etmiyor, bugün bulunduğumuz konumu bunun bir kanıtı olarak görüyoruz.

Olly Tekstil, olarak daha gerçekleştirmek istediğimiz birçok hedefimiz var. Biz geleceğe umutla yürüyoruz.

Her gün bir fark yaratmak için yola çıktık...